זיעה בידיים

זיעה בידיים – דייט ראשון, אירוע משפחתי או פגישה עסקית – לא חסרים אירועים שבהם אנחנו מתמודדים עם לחץ מפני מה שהסביבה חושבת עלינו, ושבהם אנחנו דואגים לרושם שמתקבל עלינו. אנשים רבים עשויים אף לסבול מתופעות פיזיולוגיות שונות כתוצאה מהלחץ הזה, אבל יש גם לא מעט שאצלם המצב קצת הפוך והלחץ מפני מפגשים חברתיים נובע דווקא מהעובדה שהם חוששים ממה שאחרים יגידו על תופעות פיזיולוגיות קיימות, למשל כאשר מדובר באנשים שסובלים מהזעת יתר בידיים.

אלא שישנם כיום שיטות שונות לטיפול בהזעת יתר, חלקם מתחום הרפואה הקונבנציונלית ואחרים מתחום הרפואה המשלימה, אך לפני שניגשים לבדוק את הפתרונות השונים, חשוב לנסות ולהבין מה גורם לבעיה מלכתחילה.

 

זיעה בידיים – אפיון הבעיה

הזעת יתר בידיים יכולה לנבוע ממספר גורמים. למשל, הרגלי אכילה לקויים, עישון או צריכת אלכוהול עשויים לשמש כטריגרים. משקל עודף או היעדר שגרה של פעילות גופנית גם הם יכולים להסביר מדוע אנשים רבים סובלים מהבעיה, וגם מחלות שונות כמו תפקוד לקוי של בלוטת התריס או בעיות פסיכולוגית נכללים במגוון הסיבות הללו. אם כן, לפני שאתם בוחנים שיטות או תרופות כטיפול בהזעת יתר, חשוב להתייעץ עם רופא ולבדוק האם ישנה דרך אחרת להתמודד עם הבעיה, כאשר היא סימפטום לבעיה אחרת.

 
אם הבעיה היא תזונה לקויה, הרי ששינוי הרגלים ופרידה מג'אנק פוד יכולה לסייע. אם הבעיה המקורית היא מחלה כלשהי, טיפול בה יפתור גם את הזעת היתר בידיים. במקרים שבהם אין כל הסבר אחר אבל עדיין קיימת הזעת יתר בידיים, ישנן דרכים שונות שיעזרו לטפל בה. לקבל ייעוץ נוסף ומידע מקיף, השאירו לנו את הפרטים שלכם ונספק לכם את כל המידע הדרוש!

 

זיעה בידיים – שיטות אפשריות לטיפול

טיפול בהזעת יתר יכול להתבצע במספר דרכים, כאשר אחת מהן היא שימוש בקרם שמווסת את פעילות בלוטות הזיעה וכך מצמצם משמעותית את הזעת היתר. לצורך כך יש להקפיד על מריחת הקרם על פי ההנחיות, ואם תעשו זאת הרי שאתם בהחלט יכולים ליהנות מתוצאות טובות. דרך נוספת היא לבצע הליך שבו נשלחים אל כפות הידיים זרמים חשמליים עדינים שמעבים את שכבת העור החיצונית וחוסמים את הפרשת הזיעה.

ניתן גם לקבל זריקות בוטוקס, שהן כלי לטיפול בהזעת יתר, והן כוללות הזרקה של חומר את העור באמצעות מחט זעירה ויעילה, אך חשוב להבין שטיפול זה דורש מספר מפגשים במשך חודשים לאחר הטיפול הראשון. דרכים טבעיות יותר כוללות תרופות צמחיות שמרגישות את הזעת היתר בידיים, בוודאי כאשר מדובר בבעיה שהיא פסיכולוגית, אשר נובעת מחוסר שקט במערכת העצבים.

 

ייעוץ רפואי לפני הכל

 

אם אתם סובלים מהזעת יתר בידיים אזי חשוב שלפני שאתם בוחנים את מגוון השיטות הקיימות, תפנו לייעוץ רפואי. רופא עור יוכל לבצע אבחון של הבעיה ולהציע לכם דרכים שונים להתמודד עם הבעיה. במהלך הפגישה הזו תוכלו לבקש פרטים נוספים על כל אחת מהשיטות ולשאול שאלות. זה יעזור לכם לקבל החלטה לגבי הדרך המתאימה לכם לפתרון הבעיה, להבין את היתרונות ואת החסרונות של כל שיטה ואף לברר מה המחיר של הטכניקות השונות.
הזעת יתר בידיים היא תופעה מאוד לא נעימה, שרבים מעידים שהיא מגבילה בעיקר במפגשים חברתיים שונים, עסקיים או פרטיים, כך שהגיוני וטבעי שתרצו להיפרד ממנה לשלום ולהמשיך קדימה ללא חשש מפני סיטואציות שבה תפגשו אנשים חדשים. אין כל סיבה שתמשיכו להימנע מהמצבים הללו, ובפגישת ייעוץ עם רופא עור מקצועי, מנוסה ומיומן, תוכלו לבחור את השיטה הטובה ביותר בשבילכם כדי להתמודד עם הבעיה.

סובל/ת מבעיה זו ? אינך יודע/ת איך כדאי  לטפל ? תני למומחים שלנו לעבוד בשבילך ולענות לך על השאלות ולעזור לך בהחלטה ובבדיקת המחירים מול המרפאות השונות. עשרות אלפי אנשים כבר עברו טיפולים דרך שירות השוואת מחירים שלנו והצליחו לחסוך אלפי שקלים ובזכותנו. השאירו לנו פרטים וצוות הפורטל יחזור אליכם מיד