זיעה בבית שחי

הזעה בבית השחי נחשב לאזור המזיע ביותר בגוף האדם. באזור זה קיימות בלוטות זיעה אשר מפרישות באופן ישיר את זיעה בבית שחי עם ריכוז גבוה בבית השחי. הזעה בבית השחי היא תופעה מוכרת בייחוד בישראל החמה מאד בחודשי האביב והקיץ. יחד עם זאת, לא כל מי שסובל מכך יאובחן כלוקה בתופעה כמו הזעת יתר בבית השחי. אבחון כזה הוא אבחון רפואי ראלי עם תשובה חד ערכית, אשר חייב להתבצע על ידי רופא מוסמך.

לפרטים על ביצוע אבחון הזעת יתר בבית השחי הקליקו כאן – ומרפאות מומחים יצרו עמכם קשר!

 

הזעה בבית השחי תאובחן כהזעת יתר רק אם רופא מאבחן אישר זאת

מדוע בספרות הרפואית מתעקשים על אבחון תקין לפני שמחליטים לבצע טיפול? משום שהטיפול הסובל מבעיית זיעה בבית שחי בצורה מוגברת למעשה מבקש לטפל בבעיה לא נעימה אמנם, אבל בעיה שהיא לגמרי חלק מטבע האדם. השיטות המלאכותיות בהן משנים את דרך הטבע אינן חפות מטעויות ותופעות לוואי. הראשונה מבקשת להחדיר לגופני רעלן, כלומר חומר שתפקידו לשבש תהליכים בגוף, ובמקרה זה – תהליך ההזעה. רעלן זה נקרא בוטוקס, והוא מוחדר במינון מדויק מאד, על ידי זריקה ישירה לבית השחי. כעבור שנה, כאשר החלבון של הבוטוקס התמסמס לחלוטין צריך לקבוע תור לעוד הזרקה, וכן הלאה. השנייה, מבקשת להסיר את הבעיה לצמיתות באמצעות ניתוח הזעה בבית השחי. בניתוח זה כורת הרופא המנתח את בלוטות הזיעה, תוך שימת לב לפרטים הקטנים והמדויקים ביותר שימנעו ככל האפשר תופעות לוואי.

 

תופעות לוואי אפשריות במהלך ניתוח לטיפול בבעית זיעה בבית שחי

הזעת יתר בפלג הגוף התחתון כפיצוי על הזזת הבעיה מבית השחי, קושי בתנועתיות היד בה בוצעה הניתוח, פיתוח צלקות באזור המנותח ועוד. לכן, אף על פי שבכל מקרה תופעות לוואי זמניות יהיו חלק משכרת הימים הראשונים לאחר הניתוח, חייבים לבחור במסמרות את הרופא שינתח אתכם, ולוודא שהוא מנוסה, מקצועי ויודע בדיוק מה לעשות על מנת שמינימום נזק יתרחש אחרי הניתוח, והפתרון יהיה פתרון ששואף לנקי: ללא הזעה בבית השחי ועם מינימום נזק של תופעות לוואי.

 

שיטות לבחירת רופא מנתח לטיפול זיעה בבית שחי

השיטה הראשונה היא הקלה ביותר: המתינו לטלפונים מהמרפאות, גשו לרופא שיאבחן אתכם, גשו לרופא נוסף, שממרפאתו התקבל טלפון מאוחר יותר, וכד'. בררו מה השירות כולל בכל מרפאה, וגשו למנתח שניכר כי מצא חן בעיניכם. כאמור, זה נושא רציני, ואף על פי שרוב הפעמים – האינטואיציה של מטופלים היא טובה, כדאי להכיר דרך שנייה לבחירת הרופא שיטפל לכם בתופעה כמו הזעת יתר בבית השחי: אתרו מטופלות ומטופלים שכבר נותחו או הוזרק להם בוטוקס באותן מרפאות. שוחחו עמם, התרשמו ממה שעבר עליהם ומהתוצאה שהושגה עבורם. אם המכרים שלכם טופלו בכמה מרפאות – זה אפילו יקל עליכם את המלאכה ויביא לשולחנכם מידע ממקור ראשון בכל הנוגע לבעיית הזעה בבית השחי.

 

בירור על סבסוד קופת חולים מסייע מאד בהוזלת המחיר

בין אם אתם לפני טיפול בוטוקס, ובין אם ניתוח הוא הפתרון, טיפולי הזעת יתר בבית השחי מצריכים בדיקה בקופת החולים שלכם לגבי סבסוד. זה תהליך מקובל בכל קופת חולים, וכמעט בכל מסלול ביטוחי בו אתם חברים בקופתכם. הסבסוד חוסך אחוזים ניכרים מהוצאות הטיפול ומסייע לכם להגיע לטיפול במרפאה פרטית יוקרתית בתעריף נמוך באופן יחסי. כך, גם חתרתם לשיפור איכות חייכם, גם עשיתם זאת במסגרת פרטית, וגם שילמתם על כך תעריף נגיש ולא מופקע כפי שקורה כאשר התשלום הוא 100% פרטי. טיפול בתופעה כמו זיעה בבית שחי בצורה מוגברת היה יכול להיות פרויקט כלכלי ניכר אלמלא הסבסוד.

ניתן להשאיר לנו פרטים בצור קשר באתר או לחילופין בקישור הזה ולקבל מאיתנו מידע בנושא בעייתי זה, מידע לגבי שיטות טיפול, המחירים ומידע נוסף.

 

השירות מסופק לגולשים בחינם וללא כל התחייבות!