הזעת יתר בכל הגוף

הזעת יתר בכל הגוף (יונטופורזיס) הנה תופעה חמורה ביותר, שכיחה פחות אך קיימת ובמאמר זה נרחיב בנושא הטיפולים השונים, החומרים, הפרוצדורה והמחיריםהזעת יתר בידיים – מהחיבור לגוף באזור בית השחי ועד לכף היד מהווה את אזור ברירת המחדל: בהינתן שלא ביצעתם מעולם אף ניתוח שקשור לתחום הזה, משם פועלות בלוטות הזיעה. מה המשמעות של ניתוח הזעת יתר בבית השחי? לא רק שהוא צריך לממש את ייעודו, ולנתק את בלוטות הזעה ולדאוג שלא תזיעו שם יותר, על הכירורג לוודא שלא תתקיים הזעה מפצה: הזעה שתתרחש במקומות אחרים בגוף במקום בבלוטות שנותקו במהלך הניתוח בבית השחי.

ניתן גם לבחור בטיפול הזעת יתר בכל הגוף, בידיים ובבית השחי שאינו ניתוח. השאר פרטים בפורטל והמתן!

מהו טיפול הזעת יתר בכל הגוף שאינו ניתוח

בוטוליניום טוקסין

טיפול זריקת בוטוקס. במהלך הטיפול מוזרק בוטוקס למוקד ההזעה. הבוטוקס ידלל את רמת ההזעה, ולמספר שבועות או חודשים יהיה שקט באזור אבל זה יצריך את חידוש הטיפולים בכל עת. יחד עם זאת, מי שסבור שהוא לא מעוניין בניתוח, וכן – שהצורך לא להזיע הוא צורך זמני יטפל בתופעה כמו הזעת יתר בבית השחי בדרך זו, בהתאמה אישית ובהמלצת הרופא המטפל, כמובן.

מאמרים קשורים באותו נושא: בוטוקס לטיפול בהזעת יתר

כיצד תוכלו להגיע למנתח אמין ויעיל לטיפול הזעת יתר בכל הגוף?

ראשית כל, המנותחים הטובים רשומים בפורטל, ולכן כל מרפאה שתחזור לטלפון שלכם תהיה כזו שתספק את החומר האנושי אותו אתם מחפשים. יחד עם זאת, אנו מבינים את הצורך שלכם לחדד את הבחירה ולדעת שגם מתוך המבחר המשובח שלנו בחרתם טוב. הזעת יתר בידיים או בבית השחי שנפתרת באמצעות ניתוח מצריכה שרופא טוב במיוחד יהיה זה שיטפל בכם, ולכן ההמלצה הכי טובה היא לשוחח עם מטופלים קודמים, שיתנו את הרשמים שלהם מהטיפול אשר עברו. חשוב במיוחד לשאול אותם אצל מי לא התרחשו תופעות לוואי כמו הזעה מפצה. אם אין לכם עם מי להיוועץ, חזרו על צעדים אלו כשאתם משוחחים באופן מקוון בקבוצות דיון העוסקות בטיפולים מטעם המרפאות שיצרו עמכם קשר באמצעות הפורטל. שם ניתן לשוחח עם המטופלים הקודמים שטופלו שם לכל מידע שתצטרכו.

מנתחים פלסטיים המתמחים בבית השחי שהומלצו על ידי רבים הם הכתובת

בדרך כלל, מנתחים שפנו אליכם דרך הפורטל באמצעות המזכירות שלהם, וגם – שמם אוזכר לא פעם כשהתייעצתם עם המנותחים הקודמים, יהיו כנראה הכתובת בשבילכם. אם בהתייעצויות נאמר לכם שהמנותחים לא סבלו מהזעה מפצה, ושהגוף שלהם לא מזיע לא בבית השחי ולא במקום אחר, זה האינדיקטור הטוב ביותר למציאת הכירורג עבור ניתוח הזעת יתר (סימפטקטומיהבבית השחי. בניתוחים כאלו, ככל שתבררו יותר מול מי אתם עומדים – לאחר שהוא פנה אליכם כך תסיקו לגבי רמתו, ולגבי רמת הסמך שכדאי יהיה לגשת לטיפול אצלו.

*יש לציין שעל פי רוב קיימת תופעת "הזעה מפצה" בהליך כירורגי שכיום פחות נצרך בשל כך.

כיצד ניתן יהיה להגיע למחיר מועדף?

ידוע כי מילתו של הרופא היחס למחיר מבטאת את התעריף המלא שלו, שכנראה יסובסד בחלקו על ידי קופת החולים שלכם. על מנת לבדוק זאת, גשו למשרדיה ובררו האם עבור ניתוח הזעת יתר בידיים או בבית השחי ניתן סבסוד, ומהו היקפו. ייתכן כי תידרשו לעבור מסלול ביטוחי בתוך קופת החולים לשם ביצוע הסבסוד הלכה למעשה.

מאמר שקשור לעניין זה: טיפול בהזעת יתר בבית השחי

טיפול בהזעת יתר מחיר

עלות ניתוח לטיפול בהזעת יתר (סימפטקטומיה) נע בטווח של 4.000 לבין – 5.000 שקלים לאזור אך המחיר משתנה בהתאם לאזור בגוף בו מעוניינים לטפל.

טיפול בהזעת יתר על ידי לייזר (ניתן לטיפול רק בבית השחי) אשר גורם להשמדת בלוטות הזיעה ומחיר הטיפול נע בין 5.500 לבין 6.500 שקלים. יש לציין כי בשיטה זו קיים סיכוי סביר לבעיית "הזעה מפצה" שיש לקחת בחשבון.

טיפול בהזעת יתר על ידי הזרקת בוטוקס (בוטוליניום טוקסין) עולה בטווח של 3.000 שקלים לבין – 6.000 שקלים. המחיר משתנה נוכח תלות באזור בגוף בו רוצים לטפל וכמות החומר אשר צריך להזריק באותו אזור.

  • טיפול הזעת יתר בכל הגוף על ידי בוטוקס עשוי להגיע לכ- 20.000 שקלים ויותר.

רוצים לקבל מידע נוסף לנושא הזעת יתר, מחירים, הטבות, אפשריות סבסוד ומבצעים באותה עת ? צרו איתנו קשר.