הזעת יתר בבית השחי

הזעת יתר בבית השחי הנה תופעה מוכרת בעולם הרפואה. בעבר לא היה הרבה מה לעשות עם התופעה אבל הקדמה והטכנולוגיה הביאו עמן פתרונות גם לתופעה זו. כיום ישנם רופאים שונים אשר ימליצו על טיפולים שונים בתופעה וכדאי להתייעץ עם מומחה לפני שבוחרים באחת השיטות.

מקורה במנגנון זיעה לקוי של הגוף. זוהי הזעה ממוקדת המתרחשת אצל הסובלים ממנה, גם כאשר הם יושבים בניחותא על הספה בסלון ביתם הממוזג, שלא לדבר על מאמץ גופני בחום. הסובלים מבעיה זו מדווחים על הזעה מוגברת באזור היוצרת רטיבות לא נעימה, ריח לא נעים ולעתים בושה. הזעה ממוקדת זו מתרחשת בעיקר במצבי לחץ והתרגשות ומחמירה מאד את מצבם של הסובלים ממנה כשהם נמצאים במצבים מעין אלו.

כאמור, בעבר לא ידעה הרפואה כיצד להתמודד עם תופעת הזעת יתר בבית השחי, תופעה ממנה סובלים כ 2% – 10% מהאוכלוסייה. אולם, כיום ישנן כמה שיטות יעילות להתמודדות עם הבעיה.

הזעת יתר בבית השחי

טיפול הזעת יתר בבית השחי בהליך כירורגי 

ניתוח לכריתת בלוטות הזיעה. מדובר באופן כללי בניתוח יעיל ופשוט אבל כמו בכל ניתוח גם כאן קיימים סיכונים של הצטלקות וקשיים בהזזת הזרוע במקרים קשים של תופעות לוואי. בנוסף, פעמים רבות הגוף "מפצה" את עצמו על הבלוטות שאיבד ומתחיל להזיע יותר בפלג הגוף התחתון, ובכך הבעיה לא נפתרה אלא רק עברה דירה.

טיפול בהזעת יתר בבית השחי מחיר

טיפול בהזעת יתר מחיר נע בין 5.000 שקל ל-8.000 שקל (הליך כירורגי)
כמו כן, חברי קופת החולים כללית נהנים מסבסוד מיוחד של אלפי שקלים.
צרו עמנו קשר למידע נוסף ועדכני, הטבות ומבצעים.

נחשב לטיפול הכי יעיל והכי כלכלי שקיים מזה שנים רבות ובכל העולם

 

טיפול בהזעת יתר בהליך שאיבת בלוטות הזיעהאפשרות שנייה לטיפול בהזעת יתר היא שאיבת בלוטות הזיעה מבית השחי. בתהליך זה מבצעים חתך קטן בבית השחי, על ידי מכשיר אולטרסאונד הממוסס את הבלוטות ואז שואבים אותם בעדינות החוצה. הליך זה נחשב יעיל יותר מניתוח ובעל אחוזי הצלחה גבוהים והוא קיים בישראל 16 שנים. תופעות הלוואי אינם ניכרות אך יש לקחת בחשבון שבלוטות הזיעה חוזרות תוך שנה וחצי עד שנתיים וחצי במקרה הטוב.

טיפול בהזעת יתר מחיר נע בין 5.500 שקל ל-7.000 שקל (שאיבת בלוטות זיעה)

שימו לב! חברי קופת החולים כללית נהנים מסבסוד מיוחד של אלפי שקלים.
צרו עמנו קשר למידע נוסף ועדכני, הטבות ומבצעים.

 

טיפול בהזעת יתר על ידי הזרקת בוטוקס

האפשרות השלישית היא בוטוקס להזעת יתר, כלומר, הזרקת בוטוקס לאזור בית השחי. הבוטוקס ממתן, מרגיע ומפסיק את התופעה של הזעת יתר בבית השחי. בעזרת הזרקת בוטוקס, הבלוטות משתתקות ומפסיקות להפריש זיעה. זהו הליך ללא חתכים וצלקות, ללא סיכונים, וללא תקופת החלמה. החיסרון היחידי הוא בכך שהבוטוקס נספג בגוף ויש לשוב על ההזרקה לאחר כמספר חודשים. כמו כן, ניתן להזריק לכל אזור שבו קיימת הבעיה.

טיפול בוטוקס הזעת יתר מחיר נע בין 3.500 שקל ל-7.000 שקל (הזרקת בוטוקס)
יש לקחת בחשבון שעלות הזרקות עשויה להגיע למחיר של הליך כירורגי, שכן יש צורך בכמות מזרקים גדולה לכל אזור ואף צורך בעוד ע"מ להגיע לתוצאה טובה.
שימו לב! חברי קופת החולים כללית נהנים מסבסוד מיוחד של אלפי שקלים.
צרו עמנו קשר למידע נוסף ועדכני, הטבות ומבצעים.

התופעה מאד לא סימפטית. אנשים אשר סובלים ממנה מחפשים טיפולים ופתרונות להתמודד עם התופעה הזו כדי לחיות באיכות חיים טובה ונוחה יותר. כיום ישנם טיפולים יעילים מאד להתמודדות עם תופעת הזעת יתר בבית השחי והם יכולים סוף סוף להיפטר מתופעה זו ולחזור לחיים מאושרים.

סובל/ת מבעיה זו ? אינך יודע/ת איך כדאי  לטפל ? תני למומחים שלנו לעבוד בשבילך ולענות לך על השאלות ולעזור לך בהחלטה ובבדיקת המחירים מול המרפאות השונות. עשרות אלפי אנשים כבר עברו טיפולים דרך שירות השוואת מחירים שלנו והצליחו לחסוך אלפי שקלים ובזכותנו. השאירו לנו פרטים וצוות הפורטל יחזור אליכם מיד